Повний комплекс бухгалтерських послуг за ціною нижче, ніж зарплата штатного бухгалтера.

 

Комплекс бухгалтерських послуг, які надає консалтинговий центр «Дебет Плюс» має ряд значних переваг, в порівнянні з варіантом утримання групи штатних бухгалтерів компанією-Замовником. Більшість наших Клієнтів користуються послугами нашого центру не тільки тому, що ми надаємо висококваліфіковані послуги з бухгалтерського обліку різних рівнів складності, а ще й тому, що співпраця з нами дозволяє Замовнику значно знизити свої витрати за рахунок зменшення видатків на оплату праці штатним працівникам та зекономити на придбанні спеціалізованого програмного забезпечення, техніки, літератури.

Передача бухгалтерських функцій на аутсорсинг зменшує операційні витрати та дозволяє збільшити прибуток. Раціональне використання людських та фінансових ресурсів малим та середнім бізнесом забезпечує концентрування на основних видах діяльності без витрат часу та коштів на виконання адміністративно-операційних задач.

Ваш штат працівників буде залишатися компактним. Якщо нема необхідності утримувати велику кількість найманих працівників бухгалтерії, та оплачувати їх працю, то, відповідно, реально швидко реорганізувати бізнес та оптимізувати операційні витрати.

Мінімізація витрат також буде відбуватися за рахунок відсутності додаткових капіталовкладень в облаштування та утримання робочого місця бухгалтера.

Також зникають додаткові статті витрат – на відпустки та на «лікарняні».

В разі неправильного ведення обліку, виниклі збитки погашаються консалтинговим центром.

Написати повідомлення