Аутсорсингова компанія несе фінансову відповідальність за свою роботу. Всі податкові ризики застраховані, а в разі помилок - відшкодування збитку.

 

Консалтинговий центр «Дебет Плюс» є аутсорсинговою компанією, співпраця з якою (через передачу непрофільних для Вашої компанії функцій, пов’язаних з веденням обліку) допоможе Вам не тільки знизити ризики, але і значно підвищити ефективність діяльності, зменшити витрати на оплату праці штатних працівників.

Застосування аутсорсингу з метою зменшення ризику – це актуальна пропозиція для компаній, які знаходяться на різних етапах розвитку:
  • і для організацій, діяльність яких на даний момент знаходиться на етапі зниження результативності і прибутку;
  • і для компаній, які активно розвиваються в даний момент та знаходяться в пошуку додаткових можливостей зростання.

Розумний керівник обирає аутсорсинг тому що так він отримує можливість приділити максимальну кількість уваги основним своїм функціям, а виконання другорядних – довіряє іншим організаціям, які спеціалізуються на їх виконанні.

Керівники розвинутих та перспективних компаній обирають консалтинговий центр «Дебет Плюс» з таких причин:

  • делегування другорядних функцій економить Ваш час:  штатні спеціалісти мають можливість концентруватися лише на основних напрямках діяльності. Людські та фінансові ресурси використовуються максимально раціонально;
  • зростає якість виконання поставлених завдань, адже ними займаються вузько направлені практикуючі спеціалісти;
  • зниження ризиків за рахунок зменшення залежності Вашої компанії від окремих працівників: консалтинговий центр «Дебет Плюс» слідкує за якістю наданих послуг, адже ми хочемо залишатися не просто конкурентоздатними, а бути лідерами в нашій галузі;
  • операційні ризики також знижуються: делегуючи обов’язки аутсорсинговій компанії, вам залишається лиш контролювати нас, як підрядника, стосовно виконання всіх договірних умов.

Консалтинговий центр «Дебет Плюс», як і будь-яка аутсорсингова компанія, несе фінансову відповідальність за свою роботу перед Замовником послуг.

Всі податкові ризики застраховані. В разі допущення помилок, наслідком яких може стати фінансовий збиток - ми гарантуємо відшкодування понесених втрат!

Написати повідомлення